خرید آبسردکن

راهنمای خرید آبسردکن

خرید آبسردکن

مطالب این صفحه به شما کمک می کند تا با انواع دستگاه آبسردکن و نکات مهمی که می بایست در زمان خرید آبسردکن به یاد داشته باشید آشنا شوید تا با خریدی آگاهانه و درست کمترین هزینه تعمیر آبسردکن را در آینده داشته باشید.
ابتدا لازم است این نکته را یادآور شویم که امروزه بسیاری از مدل های آب سرد کن ، توانایی ارائه آب جوش را نیز دارند.

تمامی دستگاه های آبسرد کن به دو دسته تقسیم می شوند:
دسته اول که مستقیم به شیر آب شهری متصل شده و آب مورد نیاز خود را بدون واسطه دریافت می کنند. در این دسته  معمولا از فیلترهایی برای تصویه آب شهری استفاده می شود.

دسته دوم  به آب سردکن های مخزن دار معروف شده اند .غالباً دارای یک بطری آبی رنگ در قسمت بالای دستگاه می باشند که حکم مخزن را برای خنک سازی آب دارد.

بررسی کنید که با توجه به محل قرار گیری آبسردکن به دنبال کدام یک از مدلهای آبسردکن هستید

خرید آبسردکن
خرید آبسردکن

1- آبسردکن مخزن دار

2- آبسردکن متصل به آب شهری

البته اگر فضای کافی برای قرار گیری آبسردکن ندارید مدل دیگری در بازار موجود می باشد که این مشکل را نیز تا حدودی حل کرده است، بله آبسردکن رومیزی که بعضی از شرکتها برای رفع مشکل فضا این مدل را طراحی کرده اند البته توصیه می شود در صورت امکان از آبسردکنهای ایستاده ای که در بالا شرح داده شد استفاده کنید و اگر فضای کافی نداشتید به دنبال آبسردکن رومیزی بروید.

حال می خواهیم شما را با دیگر قسمتهای مهم و اساسی در هنگام خرید آبسردکن آشنا کنیم:

هنگام خرید به گنجایش مقدار مخزنهای آبسرد و مخزن آب گرم دستگاه دقت کنید زیرا ابعاد این مخزنها که آب سردو یا گرم  در خود نگهداری می کنند متفاوت می باشد.

سعی کنید از برندهای ساخت کره استفاده کنید و تاحد امکان از خرید آبسردکن های چینی بشدت بپرهیزید و گول قیمت ارزان دستگاه های چینی را نخورید.

 

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *